راهنما و پاسخ پرسشهای پرتکرار

پرسش‌های پرتکرار و پاسخ آنها

گواهی پایان دوره‌های آنلاین به عنوان شایستگی مهمی در رزومه شما محسوب می‌شود و می‌تواند به شما کمک کند تا در فرآیند پذیرش در دانشگاه‌های خارج از کشور بهتر عمل کنید. همچنین، مصاحبه با اساتید و داشتن رزومه‌ای کامل و قابل استناد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. گواهی‌های معتبر آنلاین می‌توانند به صورت مستقل از دانشگاه یا شرکتی که دوره آنلاین را ارائه می‌دهد، ارائه شوند. با این حال، برخی دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی ممکن است برای پذیرش دانشجویان، این گواهی‌ها را به عنوان امتیاز مثبت در رزومه دانشجو در نظر بگیرند و کاملا بستگی به دانشگاه مورد نظر دارد. گواهی‌های تکمیل دوره آکادمی قاصدک توسط Nexintek کانادا و به زبان انگلیسی صادر می‌شود (nexintek.com) که شرکتی ثبت‌شده و رسمی در کانادا هست و در زمینه ارایه دوره‌های آنلاین فعالیت دارد.

در توضیحات دوره اشاره شده است که برای دوره مورد نظر سرتیفیکیت صادر می‌شود یا نه. در توضیحات دوره آیکن سرتیفیکیت برای دوره‌هایی که دارای سرتیفیکیت هستند وجود دارد.

تلاش آکادمی بر این هست که دسترسی به دوره محدودیت زمانی نداشته باشد، با این حال دسترسی به دوره دست کم به مدت یک سال تضمین شده است.

این مشکل مربوط به کیفیت اینترنت شما است. با کلیک روی آیکن تنظیم کیفیت پخش، رزولوشن را از روی Auto به 720 تغییر دهید، احتمالا مشکل برطرف می‌شود.

پرداخت با پی پل (PayPal)

چنانچه مایل به تهیه دوره هستید، دوره مورد نظر را از اینجا (کلیک روی دوره مورد نظر در همین صفحه) انتخاب نماید و برای ادامه پرداخت دستورالعمل پی پل را دنبال نمایید. پس از پرداخت با ارسال ایمیل یا صفحه اینستاگرام ما را از پرداخت خود آگاه نمایید.

29/4 دلار کانادا
29/4 دلار کانادا
29/4 دلار کانادا
29/4 دلار کانادا
29/4 دلار کانادا
21 دلار کانادا
15/6 دلار کانادا
16 دلار کانادا
29/4 دلار کانادا